سوالات متداول

  • اپلیکیشن املاک یار چیست و چه کاری انجام می دهد؟

یک مشاور املاک اینترنتی با خدمات رایگان است بدین صورت که دیگر نیازی به مراجعه حضوری به مشاورین املاک نیست. حتی می توان از طریق اپلیکیشن املاک یار، ملک خود را به مشاورین املاک سپرد.

  • چطور می توان اپلیکیشن املاک یار را دانلود و نصب کرد؟

با مراجعه به اپلیکیشن بازار یا فروشگاه Play (Google Paly)  و جستجوی کلمه املاک یار، اپلیکیشن املاک یار ظاهر می شود و می توان با کلیک بر روی گزینه «نصب»، اپلیکیشن املاک یار را نصب کرد.

  • هزینه سپردن ملک به مشاورین املاک چقدر است؟

هیچ هزینه ای ندارد و کلیه خدمات املاک یار کاملاً رایگان است.

  • آیا می توان ملک خود را بدون اینکه به مشاور املاک بسپاریم، آن را در سایت املاک یار و اپلیکیشن املاک یار ثبت کنیم؟

خیر. ملکی که توسط شما ثبت شده باشد برای مشاورین املاک ارسال خواهد شد و پس از تایید توسط مشاورین املاک، در اپلیکیشن املاک یار ارسال خواهد شد. چون اپلیکیشن املاک یار، یک مشاور املاک اینترنتی است.

  • چرا مشاورین املاک باید ملک های خود را در اپلیکیشن املاک یار ثبت نمایند؟

امروزه تمام دنیا به سمت اینترنتی شدن پیش می رود. چون سایت املاک یار و اپلیکیشن املاک یار در هزینه و زمان مردم صرف جویی می کند، مردم دیگر به مشاورین املاک بصورت حضوری مراجعه نخواهند کرد به همین علت لازم است جهت عقب نماندن از رقبای خود هر چه سریعتر ملک خود را در اپلیکیشن املاک یار ثبت نمایند.

  • آیا آدرس دقیق و شماره مالک در سایت املاک یار و اپلیکیشن املاک یار نمایش داده می شود؟

خیر. آدرس دقیق و شماره مالک در اپلیکیشن املاک یار قابل نمایش نیست. لازم است پس از جستجوی ملک، در صورتی که ملک یا ملک های مورد علاقه خود را در اپلیکیشن املاک یار پیدا کردید، کدهای ملک مورد نظر را یادداشت و با مشاور املاک تماس بگیرند.